Best Dream - Thermo Clima 80x200 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
Hosszában 7 zónára osztott téli-nyári oldalas prémium kategóriás Memory – Hideghab – Latex Blue Gel matrac. A zónák a fejtől kezdődnek, anatómia szerint a vállnál, térdnél, bokánál könnyítve, míg a csípőnél (ami a legnehezebb testrészünk) erősítve vannak. A Latex Blue Gel Cool alapanyag mikrokapszulákkal ellátott hűsítő hatást keltő, a nyári hónapok tökéletes pihenésére. Tulajdonságai között szerepel, hogy nagyfokú hőtartó képességgel rendelkezik, viszont a meleg sokkal lassabban hatol át rajta, alacsony mértékű a nedvesség beszivárgása, a gél gyöngyök egyértelműen befolyásolják az anyagon belüli hőmérsékletváltozásokat, különösen a hűtési fázisban. Thermoclima 7 Zone Nyári oldalán 1 cm Latex Blue Gel, THERMO + CLIMA huzatba steppelve Nyári oldalán 4 cm vastag, 65 kg/m3 sűrűségű Latex Blue Gel réteg a huzat alatt 7 zónás hideghab tartómag (30 kg/m3 sűrűség, 3.8 kPa nyomás és 35 kg/m3 sűrűség, 4.3 kPa nyomás) Téli oldalán 3 cm vastag, 50 kg/m3 sűrűségű memory hab a huzat alatt Téli oldalán 2 cm vastag 50 kg/m3 sűrűségű memory hab, THERMO + CLIMA huzatba steppelve thermo clima THERMO + CLIMA HUZAT A szövetben lévő termoregulációs anyagoknak köszönhetően a hő felszívásával csökkenti a túlmelegedést és az éjszakai verejtékezést, amikor a leginkább szükséges. A Thermo + Clima huzat segít egyensúlyban tartani a matracon belüli hőmennyiséget, maximálisan kielégítve a használók igényeit.
| Termék ID: | #1473859 |
| Csomagolás: | nyitott csomagolás |
| Egészség zóna: | 7 zóna |
| Egészségpénztárra elszámolható: | igen |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat garancia: | 2 év |
| Ingyenes házhozszállítás: | igen |
| Keménység: | félkemény-kemény |
| Levehető huzat: | nem |
| Matrac vastagság: | 24 cm |
| Méret: | 80x200 cm |
| Súlyhatár: | 120 kg |
| Szállítás ideje: | 6 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | hideghab, memóriahab, latex gél |