Dream-Med - Aloe Smart matrac 120x200 cm, 20 cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
A Dream-Med SMART Aloe-Vera matrac egy feszes félkemény/kemény komfortú ortopéd hideghab matrac . A Dream-Med Aloe-Vera matrac teljes magassága 20 cm+-(plusz-mínusz) 1 cm. A Dream-Med SMART matrac kevert szálas steppelt Aloe-Vera huzattal rendelkezik, ami levehető és mosógépben 30°C mosható. A matrac 110kg-ig terhelhető/fő. A Dream-Med Smart Aloe-Vera 5év gyártó garanciával rendelkezik. A 5 éves gyártó garancia mellé társul a személyenkénti 110kg-os terhelhetőség is. Aloe-vera huzatTapintása puha, kifejezetten bőrbarát anyag, amit a Oeko-Tex Standard 100 szerinti igazolás is bizonyít, így nagyon érzékeny bőrű személyek számára is ajánlott. Kiváló szellőző képességgel rendelkezik, valamint természetéből adódóan a nedvességelvezető képessége jobb, mint a hagyományos, poliészter szálas szöveteknek. A matrac huzata Aloe-Vera kikészítést kapott. Az Aloe-Vera mintegy 250 féle, az emberi szervezet számára hasznos alkotóelemet tartalmaz. A speciális kikészítésnek köszönhetően alvás közben érvényesül az ismert növény nyugtató hatása, így az alvás egészségesebbé, pihentetőbbé és frissítőbbé válik. Magassága: 20 cm (plusz-minusz) 1Terhelhetősége: 110 kgGarancia: 5 évCsomagolás: VákuumcsomagoltHuzat: Levehető, mosható 30 fokonKeménység: feszesebb félkemény (10/8)
| Termék ID: | #1469232 |
| Cikkszám: | EX29543-08 |
| Csomagolás: | vákuum csomagolás |
| Egészség zóna: | nem |
| Egészségpénztárra elszámolható: | nem |
| Egyedi méret: | igen |
| Huzat anyaga: | Aloe vera |
| Ingyenes házhozszállítás: | Igen |
| Keménység: | kemény |
| Levehető huzat: | igen |
| Matrac vastagság: | 20 cm |
| Méret: | 120x200 cm |
| Súlyhatár: | 110kg |
| Szállítás ideje: | 10 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 5 év |
| Termék típusa: | hideghab |