EMI Bambino Silver gyerekmatrac: 60X120 cm
0 / 5
0 / 5
A kiváló minőségű, kókusz lappal ellátott kiságymatrac biztosítja a gyerekek egészséges fejlődését A Bambino Silver matrac poliuretán PUR habból és kókusz lapból készül. PUR hab jelenleg nagyon népszerű anyag a matracgyártásban. Számos egyedi tulajdonsággal rendelkezik, szellős és könnyű, így kezelése is nagyon egyszerű. A hipoallergén anyag abszolút biztonságot garantál, ami kétségtelenül a legfontosabb a gyermekek számára. Az antiallergén hab a kókusz lappal kombinálva kellően alátámasztja a gerincet A habszivacs matracok kiváló ortopédiai tulajdonságokkal is rendelkeznek. A Bambino Silver matrac magja 25 kg/m3 sűrűségű PUR habból áll. A matrac teherbírása 80 kilogramm rácsos alapra helyezve. A gyermekmatrac szilárdságának és merevségének nagyobbnak kell lennie, mint egy felnőttnek vagy idősnek szánt matrac. Ennek oka a gyermek szervezete, amelynek szilárd alapokra van szüksége alvás közbeni egészséges fejlődéséhez. A puha matracok megereszkednek, és nem nyújtanak elég stabil és szilárd tartást a gyermekek gerincoszlopa számára. A keményebb vagy közepesen kemény matrac ezért megfelelő választás. A Bambino Silver matrac a 2+ keménységi kategóriába tartozik (1 a legpuhább és 5 a legkeményebb). A 2+ keménységű matracok rugalmasak és minimális ellennyomást hoznak létre – így a gyermek gerincének elegendő tartást biztosít, ugyanakkor a matrac nem okoz felfekvést. Két réteg PUR hab között egy kókuszrostból készült lap található. A kókuszdió héjából nyert természetes anyag fő feladata a keménység erősítése és növelése. Növeli a matrac teherbíró képességét, tartósságát és támasztást nyújt az egész testnek. A kókuszrostok kellően rugalmasak, kényelmesek és kiváló ortopédiai tulajdonságokkal rendelkeznek, elvezetik a nedvességet, megakadályozzák a mikroorganizmusok elszaporodását és a por megkötését, aminek köszönhetően a matrac higiénikusan tiszta marad. Kiváló légáteresztő képességének köszönhetően a kókusz lappal bővített matrac természetesen hűvös és megtartja az ideális hőmérsékletet az alváshoz. . Leírás: magasság: 11 cm súlykategória: T2 terhelhetőség: 80 kg-ig keménység: 2+ a huzat 60°C-on mosható mag: PUR hab + kókusz lap garancia: 5 év Egy speciális eljárásnak köszönhetően matracainkban a kókuszlapok hajlíthatóak anélkül, hogy a matrac minősége és tartóssága sérülne. Ez az egyedülálló eljárás így lehetővé teszi, hogy a matracokat feltekerve, praktikus csomagolásban juttassuk el vásárlóinkhoz. A matrac előnyei: könnyű hipoallergén anyag jó ortopéd tulajdonságok pénztárcabarát kókusz lap antiallergén, antisztatikus és antibakteriális Minőségi garancia A matrac rendkívüli és tartós tulajdonságairól a német Öeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik, amely kétségtelenül egyediséget ad a huzatoknak. Ezt a minőségi díjat csak olyan válogatott textileknek ítélik oda, amelyek egészségbarát anyagokból készültek, és a szigorú kritériumoknak megfelelnek. Ez azt jelenti, hogy a huzatok az ajánlott karbantartás mellett évekig megőrzik a minőségüket. és puhaságukat. A vizsgálatokat és a tanúsítványokat kizárólag független vizsgálóintézetek végzik. . Az EMI blogunkon összefoglaltuk a matracokkal kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdéseket, amelyek megválaszolása minden bizonnyal segít eldönteni és kiválasztani az Önnek legmegfelelőbb matracot. Ajánljuk figyelmébe A leggyakrabban feltett kérdések a matracokkal kapcsolatban című cikkünket.
| Termék ID: | #1472697 |
| Druh matraca: | Silver |
| Hustota peny: | 25 kg/m3 |
| Huzatok kapcsolása/rögzítése: | Cipzár |
| Matrac anyaga: | PUR hab |
| Matrac keménysége: | T 2 |
| Matrac magassága: | 20 cm -ig |
| Matrac mérete: | 60X120 cm |
| Maximális terhelés: | 80 kg-ig |
| Méret: | Kiságy 60x120 cm |
| Mérettolerancia: | +/- 3 cm |
| Mosás: | 60 °C |
| Poťah: | 1 vrstva na zips |
| Prateľná obliečka: | Áno |
| Rozmer matraca: | 60 x 120 cm |
| Szín: | Fehér |
| Typ matraca: | Z pur peny |
| Változat: | Gyerek |