EMI Ekonomik 10 matrac: 80x190 cm
0 / 5
0 / 5
Az Ekonomik 10 matrac egy pénztárcabarát megoldás jó ortopédiai tulajdonságokkal Az Ekonomik matrac PUR habból készült magja 10 cm vastag. A PUR hab matracok a leggyakrabban gyártott matracok, amelyek jellemzően könnyűek, antiallergének és kiváló ortopédiai tulajdonságokkal rendelkeznek. A poliuretán habnak köszönhetően ezek a matracok pénztárcabarátok. Széles körben használhatóak kollégiumokban, kórházakban, vendégszobákban vagy hétvégi házakban, akár gyerekágyakba is megfelelő. A matrac alpja egyzónás, 25 kg/m3 sűrűségű PUR habból készül A kényelmes alvást a hab sűrűsége és keménysége határozza meg. Az Ekonomik matrac a 2+ keménységi kategóriájába tartozik (az 1 a legalacsonyabb és az 5 a legnagyobb keménységű). Közepe egyzónás, 25 kg/m3 sűrűségű PUR habból készül, amelynek maximális teherbírása rugalmas ágyrácson 85 kg, rögzített ágyrácson 80 kg. A 2+ keménységű matracok rugalmasak, minimális az ellenállásuk, és tökéletesen alkalmazkodnak a test alakjához. A közepes merevségű EMI Economy matrac mindenkinek ajánlott kortól függetlenül. Gyerekágyba vagy franciaágyba keres matracot? Ajánlatunk nem ismer határokat Széles méret választékunkban különböző méretű PUR habmatracokat talál. A kiságyágytól kezdve, a klasszikus méretű egyszemélyes ágyon át, a dupla méretig. Összesen akár 24 különböző méret közül válogathat, 80 x 190 és 180 x 200 centiméter között. A 10 centiméteres habvastagság minden méretváltozatában azonos. Csak a szélessége és a hossza változik. A matrachuzat antiallergén PES szálakból készül Az Ekonomik matrachuzat poliészter szálból készül, amely antiallergén és nagyon tartós. A PES szál gyakori mosás után sem kopik el, és ellenáll a nyúlásnak is, így a matracok higiénikus tisztaságának növelése érdekében bármikor kimoshatja a huzatot, ideális esetben 60°C hőmérsékleten. Praktikus cipzárral ellátott, így mosás és alapos szárítás után egyszerűen visszahúzható a matracra. BÓNUSZ tippek: Hogyan növelhetjük a PUR hab matrac élettartamát? Az Ekonomik lehetőséget nyújt a megfelelő pihenéshez. Hogy tulajdonságait megőrizze: ne terheljük túl a matracot ne tároljuk nedves környezetben ne használjuk kicsomagolás után azonnal a matracot, hagyjuk stabilizálódni legalább 24 órán keresztül gyakran szellőztessük és fordítsuk meg a terméket Leírás: Anyag: PUR hab (Poliuretán hab) Vastagság: 10 cm Súlykategória: T2 Maximális terhelhetőség: 80 kg / 85 kg (rögzített / rugalmas ágyrácson) Keménység: 2+ Matracbelső: egyzónás szivacs, 25 kg/m3 sűrűséggel Huzat: poliészter Garancia: 5 év A termék előnyei: Könnyű Antiallergén anyagokból készült Jó ortopédiás tulajdonságokkal rendelkezik Pénztárcabarát Széleskörű felhasználás A blogunkon összefoglaltuk a matracokkal kapcsolatos leggyakrabban feltett kérdéseket, amelyek megválaszolása minden bizonnyal segít eldönteni és kiválasztani az Önnek legmegfelelőbb matracot. Ajánljuk figyelmébe A leggyakrabban feltett kérdések a matracokkal kapcsolatban című cikkünket.
| Termék ID: | #1479042 |
| Druh matraca: | Ekonomik |
| Hustota peny: | 25 kg/m3 |
| Matrac anyaga: | PUR hab |
| Matrac keménysége: | T 2 |
| Matrac magassága: | 10 cm -ig |
| Matrac mérete: | 80x190 cm |
| Maximális terhelés: | 80 kg-ig |
| Mérettolerancia: | +/- 3 cm |
| Poťah: | Spodná vrstva a vrchná vrstva na zips |
| Prateľná obliečka: | Áno |
| Rozmer matraca: | 80 x 190 cm |
| Szín: | Fehér |
| Typ matraca: | Z pur peny |