EMI Natur gyerekmatrac: 80x160 cm
0 / 5
0 / 5
A Natur gyerematrac összetétele Vastagság 5 cm + vászon 1 cm Maximális terhelhetősé: 60 kg-ig, T1 Mosás: a huzat 60 ° C-on mosható 30 kg /m3 sűrűségű egyzónás hab 2 év garancia Mindenkinek, különösen gyermekeinknek alvás közben a lehető legtöbb energiát és erőt kell megszerezniük egészséges növekedésük és fejlődésük érdekében. Ezenkívül a gyermekek alvás közben nőnek, így alvásuk minősége fontosabb, mint a felnőtteké. A szülők feladata tehát, hogy gyermekeiknek elegendő, zavartalan és minőségi alvást biztosítsanak. Távolítsa el az alvást zavaró összes ingert, válasszon megfelelő szobát és helyet a gyermekek alvásához és pihenéséhez. Az egyik legfontosabb láncszem ebben a láncban a matracválasztás. A gyermek matracok nem lehetnek túl puhák. Bár nem tűnik kényelmesnek, a keményebb matracok biztonságosabbak a gyermekek számára. A memóriahabos matracok és a zónás matracok semmiképpen sem alkalmasak 12 év alatti gyermekek és serdülők számára. A gyermek teste növekszik és fejlődik, ezért deformálódhat, és a zóna matracokat is felnőtteknek tervezték. Egy másik kritérium a matrac kiválasztásakor a méret. A matracnak pontosan kell illeszkednie a kiságy keretébe, és nem lehet rés a kiságy kerete és a matrac között. Matrac vásárlásakor ügyeljen arra, hogy a matrac huzata levehető és mosható legyen Natur gyerekmatrac: A gyermek matrac minőségi habból készül. Ez a hab alkalmazkodik a test görbéihez. Közepes keménységű, tartós, légáteresztő és higiénikus. Az EMI Natur gyerekmatrac 5 cm vastag. A kiságy normál mérete 120x60 vagy 140x70 cm. Azonban a méretet is beállíthatjuk, és egyedi matracot készíthetünk az Ön számára. A matrac huzata bambuszszál kivonatokkal van impregnálva. A bambusz szövet puha és kellemes tapintású. A bambuszrostok és termékeik jobban el tudják távolítani a nedvességet, mint a hagyományos pamut, így lélegzőbbek és megakadályozzák a penészedést. A bambuszrostot tartalmazó termékek antiallergiásak, antisztatikusak és antibakteriálisak. A bambusz képes alkalmazkodni a különböző éghajlati viszonyokhoz, és előnye, hogy a bambuszrostból készült vagy bambuszkivonatokkal impregnált anyagok nyáron mindig néhány fokkal, télen pedig néhány fokkal melegebbek. Tippünk: Hosszabbítsa meg a matrac élettartamát gyakori szellőztetéssel.
| Termék ID: | #1472878 |
| Druh matraca: | Natur |
| Hustota peny: | 30 kg/m3 |
| Matrac anyaga: | PUR hab |
| Matrac keménysége: | T 1 |
| Matrac magassága: | 10 cm -ig |
| Matrac mérete: | 80x160 cm |
| Maximális terhelés: | 60 kg-ig |
| Mérettolerancia: | +/- 3 cm |
| Poťah: | 1 vrstva na zips |
| Prateľná obliečka: | Áno |
| Rozmer matraca: | 60 x 120 cm |
| Szín: | Fehér |
| Typ matraca: | Z pur peny |