Fauna matrac 120x200 Comfort huzattal
0 / 5
0 / 5
Új termék bevezető áron! Választható huzattal. További részletek a Szállításról Vákuumcsomagolt A matrac magasság: 18 cmKeménysége: H2/H3Típusa: kétoldalas Comfort huzat: Kiváló minőségű anyagból készült. Az egyoldalas foltvarrásnak köszönhetően kivételesen bolyhos és finom tapintású. Az anyagot nagy tartósság és fényes kialakítás jellemzi. A huzat korlátozza a poratkák felhalmozódását, ezért allergiásoknak és érzékeny embereknek ajánlott. Minden belső csatlakozás overlock öltéssel van rögzítve. A cipzár lehetővé teszi a huzat eltávolítását a matracról. 40 fokig mosható.
| Termék ID: | #1473881 |
| Hogyan válassz matracot: | https://fenyobutor24.hu/matracvalasztas |
| Huzat: | Comfort |
| Külső huzat: | comfort.png |
| Külső magassága: | 18 |
| Külső mélysége: | 200 |
| Külső szélessége: | 120 |
| Termék magassága: | 18 cm |
| Termék mélysége: | 200 cm |
| Termék szélessége: | 120 cm |
| Választható szállítási módok: | ,2,4, |