Halmar - Sirius matrac 180 cm, fehér
0 / 5
0 / 5
Sirius matrac 180 × 200 cm Akár nehéz volt a napod, akár egy séta a rózsakertben, megérdemelsz egy teljes értékű pihenést . A Sirius táskamatrac ezt biztosítja Önnek. Minden rugót saját textiltáskában tárolunk. A zsebmatracok előnye, hogytökéletesen alkalmazkodnak a test formájához éppen azért, mert önállóan működnek. Ez megakadályozza a kényelmetlenséget és a hát egészségi problémáit. Imáni fogja a zsebmatracot a házasságiágyban – kialakítása nem teszi lehetővé, hogy partnere mozgása felébredjen. >7 anatómiai zóna tökéletesen másolja a testetA huzata levehető és moshatóA huzat mindig tiszta Bambuszszálas huzat, vattával varrt, 3D szellőzőhálót tartalmaz a jobb szellőzés érdekében. Nedvesség eltávolítása, így korlátozza az atkák szaporodását, és még egészségesebb és kényelmesebb alvást garantál. A kétoldalt varrt fogantyúk hozzájárulnak a matrac jobb kezelhetőségéhez. A huzat cipzárral rendelkezik, így könnyen levehető és mosható (40 °C-ig).
| Termék ID: | #1466847 |
| Anyag: | szövet |
| Garancia: | 5 év |
| Hossz: | 200 cm |
| Magasság: | 20 cm |
| Matrac típusa: | zsákrugós |
| Szélesség: | 180 cm |
| Szín: | fehér |