Ja a matrac - Adrienn matrac 90x200
0 / 5
0 / 5
Az Adriana matrac 9 zónás HR habból, poliuretán habból és magas elasztikusságú HR habból készül. A matracot magasfokú komfort és tartósság jellemzi. A matrac puhább és keményebb oldala is használható. A habmatrac választott technológiájú 3 féle habrétegből áll, így a 90x200 méretű matrac a gyermekeknek a nappali és az éjjeli alvás során a legnagyobb komfort érzést biztosítja. A matrac magja ellenálló hideghabból készül, zónázott. Reagál az emberi test felépítésére, nagyobb támaszt nyújt azokon a helyeken, ahol szükség van rá. Ellenkezőleg a karnál és a medencénél puhább a zóna. A matrac kétoldalas. A profilozott HR hab támogatja a vér mikrocirkulációját, és alvás közbeni mozgásnál finoman masszírozza a gyermek bőrét és izomzatát. A másik oldala puhább. A réteg minőségi T25 PUR habbal fedett. Matrac magassága ideális gyerekágyba és nagyobb pótágyas fekhelyre. Az egyes rétegek speciális HOT MELT technikával ragasztottak, nem tartalmaznak oldószert, vagy más káros anyagot. Az ilyen
| Termék ID: | #1467654 |
| A matrac pontos magassága: | 10 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |