Ja a matrac - CALMER kókuszmatrac a gyerekágyba 80x160
0 / 5
0 / 5
Kétoldalasan használható a gyerekágyba megfelelő CALMER 80x160 cm gyerek matrac, amely biztosítja gyermeke kényelmes és pihentető alvását. Minőségi anyagokból készül, amelyek nem deformálódnak. A FlexFoam poliuretán hab nagyon rugalmas és lehetővé teszi a levegő megfelelő keringését a matracban. A babaágyba megfelelő matrac nagyon ellenálló a deformációkkal szemben és kiváló alátámasztást nyújt a gyermekek fejlődő hátgerincének. A matrac természetes kókusz réteggel is rendelkezik, amely biztosítja a matrac megfelelő keménységét anélkül, hogy elvenne a rugalmasságából. A kókusz rétegnek köszönhetően a matrac egyik oldala kemény, a másik pedig közepesen kemény. A kókusz egy természetes réteg, amely a kókusz héjából készül. Ezek a rostok ellenállóak a deformációval és a nedvességgel szemben, továbbá antiallergén tulajdonságokkal is rendelkezik. Javítja a levegő cirkulációját a gyerekmatracban és megakadályozza a túlzott izzadást. A légáteresztő anyag egy szintetikus, nem szőtt
| Termék ID: | #1472706 |
| A matrac pontos magassága: | 10 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 160 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 160x80 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |