Ja a matrac - Habmatrac latexszel Corella 80x160
0 / 5
0 / 5
Minőségi hipoallergén gyerekmatrac 80x160 cm nagyobb gyerekágyakba megfelelő. A Corella gyerekmatrac 160x80 cm az allergiás gyermekek számára is megfelelő. Ez a hipoallergén, kétoldalasan használható matrac magja zónás hab, a legtöbb gyerekágyba megfelelő. A magasságának köszönhetően (10 cm) a leesésgátlós gyerekágyba is használható, ugyanúgy megőrizve gyermeke biztonságát. A klasszikus habokkal szemben a matracban felhasznált HR hab 40%-kal nagyobb az ellenállóképessége. A matrac zónái anatómiai támaszt nyújtanak az egész testnek, és segítik a test jobb regenerálását alvás közben. A matrac mindegyik oldala más keménységet kínál. Az egyik oldalon 2 cm természetes latex réteg található. A latex az allergiások számára is megfelelő. Hosszú élettartamú, tökéletesen alkalmazkodik a testhez. A csatornáknak köszönhetően a latex jól átszellőztetett, ezzel megakadályozva az atkák, penész és gombák fejlődését a matrac magjában. A másik oldalán klasszikus T25 PUR hab található fokozott
| Termék ID: | #1470363 |
| A matrac pontos magassága: | 10 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 160 cm |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 160x80 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |