Ja a matrac - Hajdina matrac Bambino Normal 90x200
0 / 5
0 / 5
Kedvelt matrac gyerekágyba. Bambino Normal minőségi matrac rugós magjának köszönhetően légáteresztő. A hajdinarétegnek köszönhetően allergiások és asztmások számára is megfelelő. A gyermek Bambino NORMAL 200x90 matrac magját bonell rugók és kiváló tulajdonságú hajdinaréteg alkotja. A bonell matracok felnagyítottak, a terhelés közben szilárdságát meghosszabbítja. A matrac rugós magját kiegészíti a PUR hab, mely ellenáll a deformációval szemben. A felső rétegét hajdina tasakok alkotják, melyek egészségügyi hatásairól ismertek. A hajdina molekulái megakadályozzák az atkák és baktériumok fejlődését nemcsak a matracban, hanem a bőrön is. A hajdina ortopéd támaszt alkot a fejnek és a fejlődő gyerek hátgerincének. A kazettás rendszerű átvarrás a biztosíték arra, hogy a hajdina a gyermek elhelyezése után az ágyba tökéletesen alkalmazkodik. Mivel a hajdina nem nyeli el a port és a nedvességet, rendkívül megfelelő gyermekek és újszülöttek számára. Az egyes tartórétegek speciális ökológiai és
| Termék ID: | #1469541 |
| A matrac pontos magassága: | 13 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |