Ja a matrac - KRIUS habmatrac 120x200
0 / 5
0 / 5
A kiváló minőségű Krius 120x200 habmatrac egy fárasztó nap után biztosítja majd a kényelmét. A hab matrac steppelt cipzáras huzattal rendelkezik, amelyet hipoallergén poliészterből varrtak. A 7 zónának köszönhetően a matrac kényelmes alvást biztosít, ráadásul allergiások számára is alkalmas. Habszivacsból készült, amely megfelelő alátámasztást biztosít a hátgerincnek. A poliuretán profilozott hab segíti a megfelelő vérkeringést és az izmok ellazulását alvás közben. A matrac a test hőmérsékletének köszönhetően könnyen alkalmazkodik a test formájához, és így növeli az alvás minőségét. Töltsön el egy kényelmes éjszakát a KRIUS habmatracon, és ébredjen reggel fáradtság nélkül, kipihenten. A matrac cipzáras huzattal rendelkezik, amely 30°C-on mosógépben mosható. A Premium Jersey 3D huzat antiallergén tulajdonságokkal rendelkezik. Kiváló légáramlást tesz lehetővé a matracban. KRIUS habmatrac előnyei: ✓ 7 zónás kiváló minőségű hab ✓ alkalmazkodik a
| Termék ID: | #1466583 |
| A matrac pontos magassága: | 12 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 120x200 |
| Matrac szélessége: | 120 cm |
| Matrac teherbírása: | 100 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |