Ja a matrac - Matrac HR habból Lujza 90x200
0 / 5
0 / 5
A kényelmes, közepesen kemény matrac gyerekeknek minőségi anyagokból készül. A LUJZA matrac minőségi anyagokból készül, stabil támaszt biztosít a gyermek fejlődő hátgerincének. A matrac magja anatómiai, magas rugalmasságú HR habból készül, a többi habmatrachoz képest 40 %-kal nagyobb az ellenállóképessége. A matrac alsó és felső részén minőségi T25 poliuretán hab található. A matrac a gyermek hátgerincének szilárd támaszt biztosít alvás közben. Lujza matrac az alacsony matracok közé tartozik, ezért a leesésgátlós gyerekágyba vagy emeletes ágyba megfelelő, ahol gyermekét biztonságban tudhatja. Az egyes rétegek speciális HOT MELT technikával ragasztottak, nem párolognak ki káros vagy veszélyes anyagok. Az egészséges és tiszta környezethez hozzájárul a 100 %-ban antiallergén huzat, mosógépben mosható. LUJZA MATRAC 200x90 CM - ELŐNYEI: ✓ kényelmes közepesen kemény gyerekmatrac ✓ szilárd támasz a gyerek hátgerincének ✓ zónás mag HR habból a test anatómiai támaszáért ✓ leesésgátlós
| Termék ID: | #1478750 |
| A matrac pontos magassága: | 10 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |