Ja a matrac - Matrac kókusszal Sandra 120x200 Huzat: Premium Jersey 3D
0 / 5
0 / 5
Próbálja ki Ön is a vásárlóktól legjobb értékelést kapott matracunkat. A SANDRA kiszélesített 120x200 méretű rugótlan matracokat úgy alakították ki, hogy kényelmet biztosítson a hálószobájában. A matrac magját habréteg és kókuszdeszka harmonikus kombinációja alkotja. Az eredmény a magas kétoldalas matrac 120x200 két eltérő keménységű oldallal. Míg a kemény oldal (H4) HR hideghab és a természetes kókuszdeszka alkotja az egészséges hátgerincért és a háton való egészséges alvásért, addig az ellenkező oldal egy fokkal puhább - közepesen kemény (H3). A matrac bármikor megfordítható, így élvezheti az oldalt fekvést VISCO memóriahabbal és szellős latex réteggel is. Az alvást kellemesebbé teszi az anatómiai 7-zónás profilozás mindkét oldalon. Az alvás közben serkenti a vérkeringést, és felszabadítja az izmokat és a bőrt. A SANDRA 120x200 méretű matrac magját magas ellenálló és rugalmas PUR hab réteg tölti ki. A legnagyobb réteg a matracban a PUR hab, melyet a könnyű súly jellemezi. MILYEN
| Termék ID: | #1467475 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | Memóriahab |
| Huzat: | Premium Jersey 3D |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 120x200 |
| Matrac szélessége: | 120 cm |
| Matrac teherbírása: | 130 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |