Ja a matrac - Matrac Luganó 90x200 memóriahabbal
0 / 5
0 / 5
LUGANÓ matrac 200x90 cm a felhasznált anyagoknak köszönhetően gyermekek számára is megfelelő. LUGANO gyerekmatrac 200x90 cm Visco memóriahabbal testsúlyra és hőre reagál, tökéletesen hozzáigazodva a testhez. A matrac kétoldalas, két eltérő keménységű oldallal, a gyermek választhat, melyik oldal keménysége számára a megfelelő. A matrac nagy része minőségi T25 PUR habból készül fokozott ellenállóképességgel. A matrac egyik oldalán lévő hab VISCO memóriahabbal van kiegészítve, testhőre és súlyra reagál. A matrac rétegei ökológiai és szagtalan HOT MELT technikával ragasztottak, oldószer, káros anyagok és veszélyes kipárolgás nélkül. A matrac része az antiallergén cipzáras huzat, mosógépben mosható. LUGANO MATRAC 90X200 CM ÉS ELŐNYEI: ✓ egyszerű és könnyű gyerekmatracok ✓ matrac teste minőségi PUR habból fok/ozott ellenállóképességgel ✓ VISCO memóriahab az extra puhaságért ✓ kétoldalas használat ✓ ökológiai HOT MELT ragasztás kipárolgás és káros anyagok nélkül ✓ 100% antiallergén
| Termék ID: | #1478549 |
| A matrac pontos magassága: | 9 cm |
| Hab típus: | Memóriahab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |