Ja a matrac - Táskarugós matrac kókusszal Gina 140x200 Magasság: 21 cm, Huzat: Silver Care (felár ellenében)
0 / 5
0 / 5
A GINA táskarugós matracok a legkedveltebb matracrétegek kombinációjával készültek. Ezért a 140x200 matracok 2 eltérő keménységű oldallal minden (nemcsak) kisebb franciaágyban komfortosak. Az 1-es oldalat VISCO memóriahab alkotja, mely testhőre és nyomásra reagál, így a matracon pihe-puha érzést biztosít az ízületek terhelése nélkül. A kókuszdeszka a memóriahab alatt található, a matrac szilárdságát biztosítja, ezáltal nem süpped be teljesen a matracba. A 2-es oldalat profilozott HR hab alkotja, mely terheléskor 2x erősebb ellenállást fejt ki a testre, támaszt nyújtva mindazoknak, akik hátgerinc problémákkal küzdenek, vagy egyszerűen csak a keményebb fekhelyet kedvelik alvás közben. A matracrétregek speciális ökológiai és szagmentes HOT MELT technológiával készülnek, oldószer, káros anyagok és elpárolgás nélkül. A matrac cipzáras huzata antiallergén (3 féle matrachuzat közül választhat), mosógépben mosható. GINA MATRACOK 140x200 - ELŐNYÖK: ✓ kényelmes táskarugós matracok hosszú
| Termék ID: | #1467594 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Huzat: | Silver Care (felár ellenében) |
| Keménység: | Kemény |
| Magasság: | 21 cm |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 140x200 |
| Matrac szélessége: | 140 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |