Leon gyerekmatrac 80x190 Jersey huzattal
0 / 5
0 / 5
Új termék bevezető áron! Választható huzattal. További részletek a Szállításról Vákuumcsomagolt A matrac magasság: 5 cmKeménysége: B2Típusa: kétoldalas LEON matrac A matrac fő rétege poliuretán hab . A megnövelt keménységnek és a nagy rugalmasságnak köszönhetően olyan matracot kaptunk, amely rendkívül tartós és kényelmes a mindennapi használat során. A matrac KÉTOLDALAS . A két felület használatának lehetősége jelentősen meghosszabbítja élettartamát. A legmagasabb minőség és az ügyfelek elégedettsége érdekében a matracok gyártásához HYPOALLERGENIC anyagokat használunk . Az általunk használt alapanyagok csökkentik a poratkák kialakulásának lehetőségét, ami lehetővé teszi az allergiások nyugodt alvását. Tartós, deformációálló hipoallergén poliuretán hab. JERSEY: Puha kötöttáruból készült, finom puha tapintású, petesejttel steppelt anyag (nagyobb bolyhosodás), hipoallergén tulajdonságokkal (garantálja a biztonságos alvást allergiásoknak), a gyártás során felhasznált anyagok csökkentik a baktériumok és a penész előfordulását. Cipzár a matrac huzatának levételéhez, 3D szellőző öv. 40 fokig mosható. Öko-Tex® Standard 100 tanúsítvány.
| Termék ID: | #1479502 |
| Hogyan válassz matracot: | https://fenyobutor24.hu/matracvalasztas |
| Huzat: | Jersey |
| Külső huzat: | 2_jersey_kopia.png |
| Külső magassága: | 5 |
| Külső mélysége: | 190 |
| Külső szélessége: | 80 |
| Termék magassága: | 5 cm |
| Termék mélysége: | 190 cm |
| Termék szélessége: | 80 cm |
| Választható szállítási módok: | ,2,4, |