Materasso - Matrac Elcapitan 100x200 svájci habbal Huzat: AloeVera
0 / 5
0 / 5
Az Elcapitan 200x100 matracot nagy felületi alkalmazkodóképesség jellemzi. A matrac magja egy nagyon sűrű, 35 kg / m3 sűrűségű ELIOCELL habból áll, amely biztosítja a matrac nagy terhelhetőségét. A hab összetétele garantálja a matrac kiváló idomuló tulajdonságait és merevségét. A kifinomult vágásnak hála jobb az alkalmazkodó képessége és a mag egyedi levegőzését is biztosítja. A magas jó szellőzése hosszú távú, tiszta környezetet biztosít különböző allergének és atkák nélkül. Ez az anyag garantálja az egészséges alvást. Ez a matrac két különböző keménységet kínál. A matrac felülete rugalmas VISCO memóriahabból készült, a lágyabb oldalán, amely reagál a test nyomására és hőjére, és így optimálisan idomul az emberi test alakjához. A testhőmérséklet hatására a hab lágyul, ami egyenletes eloszlást eredményez a felhasználó súlyában. Ennek köszönhetően nem romlik a vérkeringés. A keményebb oldalon a svájci EvoPore HRC hab található. A habszerkezet akár 40% -kal stabilabb is, mint a
| Termék ID: | #1472777 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Huzat: | AloeVera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 100x200 |
| Matrac szélessége: | 100 cm |
| Matrac teherbírása: | 140 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |