Materasso - Serial Bio Lux 5 Ortopéd matrac 160
0 / 5
0 / 5
22 cm magasságú ágybetét, deréktáji ortopédzónával és kedvező árral. A matrac belsejében amerika szabvány rendszerű 18 cm magas bonellrugórendszernek és az ortopédzónának köszönhetően egy kényelmes matracot kapunk. Huzata tetszetős fix damaszt, jól szellőző nyári-nyári oldallal. Terhelhetőség: 100 kg Bonell Rugós Ágybetét Deréktáji Ortopédzónával Ez a 22 cm magas matrac a deréktáji ortopédzónának és az amerikai szabvány rendszerű, 18 cm magas bonellrugó-rendszernek köszönhetően rendkívül kényelmes alvást biztosít. A fix damaszt huzata tetszetős és jól szellőzik, így hozzájárul a kellemes alvási környezethez. Félkemény kialakítása miatt ideális háton fekvőknek, és 100 kg-ig terhelhető. Ez a matrac kiváló választás, ha kényelmes és jól szellőző matracot keres.
| Termék ID: | #1473884 |
| Áruhitel: | https://fenyobutor24.hu/otp |
| Kategória: | Matrac |
| Külső magassága: | 21 |
| Külső mélysége: | 200 |
| Külső szélessége: | 160 |
| Matrac méret: | 160x200 |
| Termék magassága: | 21 cm |
| Termék mélysége: | 200 cm |
| Termék szélessége: | 160 cm |