Mimi gyerekmatrac 60x120 Silver Life huzattal
0 / 5
0 / 5
Új termék bevezető áron! Választható huzattal. További részletek a Szállításról Vákuumcsomagolt A matrac magasság: 8 cmKeménysége: B2/B3Típusa: kétoldalas MIMI matrac A matrac fő rétege poliuretán hab. A megnövelt keménységnek és a nagy rugalmasságnak köszönhetően olyan matracot kaptunk, amely rendkívül tartós és kényelmes a mindennapi használat során. Megfelelő alátámasztást biztosít a gerincnek, ennek köszönhetően biztosítjuk a gyermekek megfelelő fejlődését. A matrac KÉTOLDALAS . A két felület használatának lehetősége jelentősen meghosszabbítja élettartamát. A legmagasabb minőség és az ügyfelek elégedettsége érdekében a matracok gyártásához HYPOALLERGENIC anyagokat használunk . Az általunk használt alapanyagok csökkentik a poratkák kialakulásának lehetőségét, ami lehetővé teszi az allergiások nyugodt alvását. Tartós, deformációálló hipoallergén poliuretán hab. Silver Life Puha anyagból ezüstionok hozzáadásával, strapabíró és kopásálló nanotechnológiai termék, erős baktericid és gombaölő tulajdonságokkal, csökkenti a stresszt és maximális alváshigiéniát biztosít, egyedi, fényes megjelenésű huzat, gyapjúval steppelt (nagyobb bolyhosodás). Cipzár a matrac huzatának levételéhez, 3D szellőző öv. 40 fokig mosható. Öko-Tex® Standard 100 tanúsítvány.
| Termék ID: | #1468613 |
| Hogyan válassz matracot: | https://fenyobutor24.hu/matracvalasztas |
| Huzat: | Silver Life |
| Külső huzat: | Silver_live.png |
| Külső magassága: | 8 |
| Külső mélysége: | 120 |
| Külső szélessége: | 60 |
| Termék magassága: | 8 cm |
| Termék mélysége: | 120 cm |
| Termék szélessége: | 60 cm |
| Választható szállítási módok: | ,2,4, |