Ortho-Sleepy - Desire Ortopéd félkemény matrac 22cm magas (MATSLP-desire-14-8HR)
0 / 5
0 / 5
Desire Matrac előnyei:
22cm magas
Memory nélküli
14cm Biocell
8cm HREcO réteg
100kg/Fő testsúlyig terhelhető
két különböző oldal
Félkemény/keményebb
Kényelmes oldalfekvési pozíció
Nagyfokú átszellőzés
Stabil alátámasztás
Hosszú élettartam
Bármilyen huzattal választható
egyedi méretben is rendelhető
Ortho-SLEEPY Desire Ortopéd félkemény matrac Oldalt alvóknak 22cm vastag Miért a Desire Matracunk?
Félkemény de memory nélküli matrac
Oldalfekvőknek kifejlesztve
8cm HREcO réteggel
14cm Biocell
100kg/Fő testsúlyig terhelhető
Ortopéd jellegű
Stabilan alátámaszt
22cm magas
Tökéletesen átszellőző
Antiallergén, poratka mentes
Higiénikus vákumcsomagolt
Bármilyen huzattal választható
Egyedi méretben is legyártjuk
Összetétele
14cm Biocell 30-40kg/m3
HREcO 30/28 Hideghab 8cm
Desire rugalmas, formakövető huzat
Desire Matrac Előnyei
22cm-es magasság
Tökéletes formakövetés
Félkemény/keményebb
Kétoldalas
Kényelem minden alváspozícióban
Hőelvezető átszellőzés
Antibakteriális összetétel
Rugalmas, formatartó huzat
Kinek ajánljuk igazán?
Aki imád oldalt aludni
Akinek fontos az átszellőzés, hőelvezetés
Aki szereti a félkemény, fekvést, alvást
Szeretne memory réteg nélküli matracot
Két különböző matrachoz szeretne jutni
Aki antiallergén matracot akar
Aki szereti a magasabb matracot
| Termék ID: | #1469863 |
| Extra Komfort réteg: | 8 cm |
| Huzata: | Antiallergén, fehér |
| Jellemzők: | Kétoldalas - megfordítható |
| Kedvezmények: | Ingyenes szállítás |
| Keménysége 1 és 5 közötti skálán: | 3 - Félkemény/Kemény |
| Magassága: | 24 cm |
| Matrac típusa: | Hideghab matrac |
| Memory réteg: | nincs |
| Szállítási Idő: | 7 munkanap |
| Terhelhetőség / fő: | 100 kg alatt |
| Visszaküldhető: | 14 napon belül |
| Wsfind Kategória: | 6035 |