Rottex - Allegro Agadio GT Norm táskarugós matrac 120x200cm ajándék matracvédővel!
0 / 5
0 / 5
Közepesen kemény komfortot nyújt, szövete finom tapintású, a kasmír puhaságát idézi. Extra komfortot nyújtó GELAX kényelmi réteggel. Táskarugós rendszere szupersűrű, az egyszemélyes méretű matrac kb. 1000 db rugótestet tartalmaz. Felépítése különösen nagy terhelésnek is ellenáll, hosszú élettartamú. Matrac mag:
Huzat: Kasmírhatású kötött szövet, lágy hab
Gelax hab
Kemény, sűrű komforthab
Elasztikus háló erősítés
Pontelasztikus, sűrített, 5 zónás táskarugó
Elasztikus háló erősítés
Huzat: Kasmírhatású kötött szövet, lágy hab
Magasság: 30 cm Keménység: kemény matrac Terhelhetőség: 160 kg A matrac egyoldalas, egy fekvőfelülettel rendelkezik, nem forgatható. A matrac gyártási ideje 3 hét. Ezután a GSL futárszolgálat pár napon belül házhoz szállítja. A futárok ketten vannak, szükség esetén a matracot emeletre is felviszik.
| Termék ID: | #1479240 |
| Csomagolás: | nyitott csomagolás |
| Egészség zóna: | 5 ergonómiai zóna |
| Egészségpénztárra elszámolható: | nem |
| Egyedi méret: | igen |
| Ingyenes házhozszállítás: | Igen |
| Keménység: | közepesen kemény |
| Levehető huzat: | nem |
| Matrac vastagság: | 30 cm |
| Méret: | 120x200 cm |
| Súlyhatár: | 160kg |
| Szállítás: | Ingyenes kiszállítás |
| Szállítás ideje: | 21 nap |
| Származási hely: | Magyarország |
| Termék garancia: | 10 év |
| Termék típusa: | táskarugó+komforthab |