Smyk gyerekmatrac 60x120 Comfort huzattal
0 / 5
0 / 5
Új termék bevezető áron! Választható huzattal. További részletek a Szállításról Vákuumcsomagolt A matrac magasság: 9 cmKeménysége: H3/H4Típusa: kétoldalas SMYK matrac A matrac fő rétege poliuretán hab. A megnövelt keménységnek és a nagy rugalmasságnak köszönhetően olyan matracot kaptunk, amely rendkívül tartós és kényelmes a mindennapi használat során. A matrac KÉTOLDALAS . A két felület használatának lehetősége jelentősen meghosszabbítja élettartamát. A szerkezetet a felső rétegen COCONUT MAT-tal merevítettük , növelve a stabilitását. A legmagasabb minőség és az ügyfelek elégedettsége érdekében a matracok gyártásához HYPOALLERGENIC anyagokat használunk . Az általunk használt alapanyagok csökkentik a poratkák kialakulásának lehetőségét, ami lehetővé teszi az allergiások nyugodt alvását. Kókusz - kókuszrostok biztosítják a matrac fokozott keménységét és tartósságát. Tartós, deformációálló hipoallergén poliuretán hab. Comfort huzat: Kiváló minőségű anyagból készült. Az egyoldalas foltvarrásnak köszönhetően kivételesen bolyhos és finom tapintású. Az anyagot nagy tartósság és fényes kialakítás jellemzi. A huzat korlátozza a poratkák felhalmozódását, ezért allergiásoknak és érzékeny embereknek ajánlott. Minden belső csatlakozás overlock öltéssel van rögzítve. A cipzár lehetővé teszi a huzat eltávolítását a matracról. 40 fokig mosható.
| Termék ID: | #1467297 |
| Hogyan válassz matracot: | https://fenyobutor24.hu/matracvalasztas |
| Huzat: | Comfort |
| Külső huzat: | comfort.png |
| Külső magassága: | 9 |
| Külső mélysége: | 120 |
| Külső szélessége: | 60 |
| Termék magassága: | 9 cm |
| Termék mélysége: | 120 cm |
| Termék szélessége: | 60 cm |
| Választható szállítási módok: | ,2,4, |