Smyk gyerekmatrac 60x120 Silver Life huzattal
0 / 5
0 / 5
Új termék bevezető áron! Választható huzattal. További részletek a Szállításról Vákuumcsomagolt A matrac magasság: 9 cmKeménysége: H3/H4Típusa: kétoldalas SMYK matrac A matrac fő rétege poliuretán hab. A megnövelt keménységnek és a nagy rugalmasságnak köszönhetően olyan matracot kaptunk, amely rendkívül tartós és kényelmes a mindennapi használat során. A matrac KÉTOLDALAS . A két felület használatának lehetősége jelentősen meghosszabbítja élettartamát. A szerkezetet a felső rétegen COCONUT MAT-tal merevítettük , növelve a stabilitását. A legmagasabb minőség és az ügyfelek elégedettsége érdekében a matracok gyártásához HYPOALLERGENIC anyagokat használunk . Az általunk használt alapanyagok csökkentik a poratkák kialakulásának lehetőségét, ami lehetővé teszi az allergiások nyugodt alvását. Kókusz - kókuszrostok biztosítják a matrac fokozott keménységét és tartósságát. Tartós, deformációálló hipoallergén poliuretán hab. Silver Life Puha anyagból ezüstionok hozzáadásával, strapabíró és kopásálló nanotechnológiai termék, erős baktericid és gombaölő tulajdonságokkal, csökkenti a stresszt és maximális alváshigiéniát biztosít, egyedi, fényes megjelenésű huzat, gyapjúval steppelt (nagyobb bolyhosodás). Cipzár a matrac huzatának levételéhez, 3D szellőző öv. 40 fokig mosható. Öko-Tex® Standard 100 tanúsítvány.
| Termék ID: | #1468404 |
| Hogyan válassz matracot: | https://fenyobutor24.hu/matracvalasztas |
| Huzat: | Silver Life |
| Külső huzat: | Silver_live.png |
| Külső magassága: | 9 |
| Külső mélysége: | 120 |
| Külső szélessége: | 60 |
| Termék magassága: | 9 cm |
| Termék mélysége: | 120 cm |
| Termék szélessége: | 60 cm |
| Választható szállítási módok: | ,2,4, |