Wilsondo - Andrea 15 habmatrac 90x200
0 / 5
0 / 5
A klasszikus matracot azoknak a vásárlóinknak ajánljuk, akik minőséget szeretnének alacsonyabb áron. A matracok poliuretán habból készülnek. ANDREA H3 keménységű habmatracok. Ellenálló T25 poliuretán habból készülnek. A habból készült töltelék magasabb sűrűségű, mint a kínált matracok ebben az árkategóriában. A matrac kétoldalas, mindkét oldala használható. Problémamentes használatához hozzájárul a 100%-ban antiallergén cipzáras huzat, mosógépben mosható (30°C). ANDREA 90X200 MATRACOK - ELŐNYÖK: ✓ klasszikus habmatracok alacsony áron ✓ a mag T25 poliuretán habból készül fokozott ellenállóképességgel ✓ kétoldalas használat, mindkét oldala egyforma keménységű ✓ alacsony matracok (14 cm magas) ✓ 100% antiallergén mosható huzat cipzárral ✓ rugalmas lamellás ágyrácsra ajánlott helyezni ⓘ Nem biztos a matrac választásban? Olvassa el az utasításunkat, hogyan válasszon matracot. Matrac keménységi fokozat: H3 közepesen kemény matrac Anyag összetétele: Huzat, Poliuretán hab Mérete: 200 x 90 x
| Termék ID: | #1473530 |
| A matrac pontos magassága: | 14 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Matrac teherbírása: | 100 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |