Wilsondo - Brave habmatrac 80x200 (2db) 1+1
0 / 5
0 / 5
Akciós Brave 200x80 cm matrac dupla csomagolásban, amely a 160x200 cm franciaágyba, emeletes ágyakba vagy két egyszemélyes ágyba is megfelelő. BRAVE 200x80 cm habmatrac rugók nélkül, amely két különböző habréteg kombinációjában készül. A minőségi T25-ös 25 kg/m3 sűrűségű PUR hab megadja a matracnak az alap magasságát és biztosítja hosszútávon a deformációktól való védelmét. A matrac felső részét anatómiailag zónákra osztott profilozott hab réteg alkotja. A hab profilozott felszíne lágyan masszírozza a bőrt és az izmokat, így extra pihenést nyújt alvás során. A nyitott sejtes struktúrája biztosítja a megfelelő szellőzést mindkét rétegben és így megakadályozza a baktériumok, atkák és egyéb mikroorganizmusok létrejöttét és elszaporodását. A BRAVE matrac hosszútávon friss marad. A matrac antiallergén cipzáras Aloe Vera huzattal rendelkezik, amely mosógépben mosható (30°C). Előnyök: ✓ egyszerű habmatracok kedvező áron ✓ ideális választás alkalmankénti alvásra víkendházba vagy
| Termék ID: | #1470331 |
| A matrac pontos magassága: | 13 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Matrac teherbírása: | 100 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |