Wilsondo - DERF vastag habszivacs matrac 180x200
0 / 5
0 / 5
Derf 180x200 habszivacs matrac, amely 7 zónával és antiallergén Aloe Vera huzattal rendelkezik. A matrac a nagyobb testsúlyúak számára is optimális választás, kivételes kényelmet biztosítva számukra is. A felhasznált hab igazán érzékeny a hőre és a test által kifejtett nyomásra, így a matrac tökéletesen illeszkedik a test formájához. Ez csökkenti a nyomást és kényelmet biztosít. Ennek a vastag matracnak a magja kiváló minőségű T25-ös profilozott poliuretán habból készült, amely nagyszerű tulajdonságokkal rendelkezik. Különböző profilokkal és domborításokkal rendelkező különleges szerkezete nagyobb rugalmasságot biztosít, ami elősegíti a testsúly jobb eloszlását és a nyomás csökkentését az egyes területeken. Ezenkívül ez a hab kiváló légáteresztő tulajdonságokkal is rendelkezik, ellenáll a deformációknak és hosszú élettartammal rendelkezik. Ügyeljen a megfelelő matrac kiválasztására, mivel ez döntő tényező a boldog és egészséges alvás eléréséhez. 7 zónás matrac, amely egy
| Termék ID: | #1479055 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 180x200 |
| Matrac szélessége: | 180 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |