Wilsondo - ECO Prémium habszivacs matrac 120x200
0 / 5
0 / 5
Az ECO PRÉMIUM matrac 120x200 cm egy különleges és nem mindennapi matrac, amely segít a pihentető alvás elérésében és biztosítja a hátgerinc megfelelő alátámasztását. A habszivacs matrac minőségi poliuretán habok kombinációjában készült. A matrac különlegessége, hogy a két felhasznált hab réteg összeillesztésénél nem használtak fel semmiféle ragasztót, ezért teljesen biztonságos és környezetbarát. A matrac a vastagabb matracok közé tartozik a 23 cm vastagságával és két különböző keménységű oldallal rendelkezik. A matrac két különböző hab rétegből tevődik össze. Az egyik a T25-ös poliuretán hab 7 keménységi zónával, amely ennek köszönhetően a hátgerincnek és az egész testnek természetes alátámasztást biztosít. A T28-as poliuretán hab nagy keménységgel és hosszú élettartammal rendelkezik. Ez a hab igazán jó formautánzó tulajdonságokkal rendelkezik, melynek köszönhetően tökéletesen idomul a test formájához. Ez a matrac még a deformációkkal szemben is ellenálló, és allergiában
| Termék ID: | #1478424 |
| A matrac pontos magassága: | 23 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 120x200 |
| Matrac szélessége: | 120 cm |
| Matrac teherbírása: | 140 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |