Wilsondo - EGYPT 7 zónás táskarugós matrac 180x200
0 / 5
0 / 5
Az EGYPT táskarugós matrac 180x200 pontosan az, amire Önnek szüksége van, hogy teljes értékű és zavartalan alvásban legyen része. A matracmagot alkotó 7 zónás táskarugók jóvoltából, melyek magassága 16 cm, ez a matrac ideális támaszt nyújt az izmoknak és ízületeknek. Rendkívüli alkalmazkodóképesség jellemzi, vagyis egyénre szabott komfortot biztosít. Az egymástól független zsákrugók jelentősen minimalizálják a lehetséges mozgásátvitelt, ami csökkenti az alvótárs megzavarását az éjszakai pihenés során. A rugókat 3 cm vastag RE hab réteg borít, amely a matrac felső és alsó részén, valamint az oldalain helyezkedik el. Ennek köszönhetően a matrac megfordítható és mindkét oldalán használható. Az újrahasznosított RE hab és a táskarugók kombinálásával az ágybetét megfelelő alátámasztást és mozgáscsillapítást biztosít. Ez garantáltan hozzájárul a minőségi alvás eléréséhez és a matrac hosszú élettartamához is. A kétoldalas matrac antiallergén cipzáras huzattal rendelkezik. Ez a huzat nagyon
| Termék ID: | #1472863 |
| A matrac pontos magassága: | 22 cm |
| Hab típus: | ECO hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 180x200 |
| Matrac szélessége: | 180 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |