Wilsondo - EGYPT 7 zónás táskarugós matrac 90x200
0 / 5
0 / 5
Az EGYPT 7 zónás táskarugós matrac 90x200 garantálja Önnek a minőségi, zavartalan alvás élményét. A matrac magjában 7 zónás táskarugók (16 cm magassággal) találhatók, amelyek ideális támaszt nyújtanak minden ízületnek és izomnak. Mert minden ember számára fontos, hogy a testéhez tökéletesen alkalmazkodó ágymatracon alhasson. A rugókat 3 cm vastag RE hab réteg borít, amely a matrac felső és alsó részén, valamint az oldalain helyezkedik el. Ennek köszönhetően a matrac megfordítható és mindkét oldalán használható. Az újrahasznosított RE hab és a táskarugók kombinálásával az ágybetét megfelelő alátámasztást és mozgáscsillapítást biztosít. Ez garantáltan hozzájárul a minőségi alvás eléréséhez és a matrac hosszú élettartamához is. A felhasznált hab újrahasznosított poliuretán elemekből készül, amely minden környezettudatos ember számára kulcsfontosságú. A kétoldalas matrac antiallergén cipzáras huzattal rendelkezik. Ez a huzat nagyon tartós és ellenáll a gyakori gépi mosásnak is.
| Termék ID: | #1469967 |
| A matrac pontos magassága: | 22 cm |
| Hab típus: | ECO hab |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |