Wilsondo - HÁDÉSZ 7 zónás táskarugós matrac 160x200
0 / 5
0 / 5
A HÁDÉSZ zsákrugókkal megalkotott matrac ötvözi a legmodernebb technológiákat annak érdekében, hogy Önnek pihentető alvásban legyen része. Az Ön maximális kényelmének érdekében a HÁDÉSZ matracot táskarugórendszerrel tervezték meg. A 7 zónás táskarugók által minden egyes testrész számára biztosított a megfelelő alátámasztás. A matracmag kiváló minőségű T25 és T28 poliuretán (PUR) habot tartalmaz, amely garantálja a rugalmasságot és tartósságot. Az így kapott anyagösszetételnek köszönhetően komfortos és a gerincet tehermentesítő alvást nyújtja használójának. Az ágybetét allergiások számára is használható (antiallergén) Aloe Vera huzata nemcsak kellemes tapintású, hanem hatékony védelmet is nyújt az allergénekkel szemben. Előnye, hogy otthon, mosógépben mosható legfeljebb 30 Celsius fokon, így matraca mindig tiszta és friss marad. A rugós részt a habrétegtől természetes filc (nemez) réteg választja el. A filc meghosszabbíthatja a matrac élettartamát, megerősíti a
| Termék ID: | #1473289 |
| A matrac pontos magassága: | 20 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 160x200 |
| Matrac szélessége: | 160 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |