Wilsondo - HÁDÉSZ 7 zónás táskarugós matrac 80x200 (2db) 1+1
0 / 5
0 / 5
Kedvezményes 1+1 ajánlat a HÁDÉSZ 80x200 cm-es táskarugós matracra Olyan ágymatracot keres, amely nemcsak Önnek, hanem alvópartnerének is biztosítja a minőségi és kényelmes alvást? Használja ki speciális 1+1 akciónkat a HÁDÉSZ zsákrugós matracra. Az ilyen jellegű matrac ideális mindenkinek, aki a minőségi pihenésre helyezi a hangsúlyt. Miért jó választás a HÁDÉSZ táskarugós matrac A HÁDÉSZ matracmagot zsákrugók alkotják, amelyek hét zónára vannak osztva, hogy tökéletes testtámaszt nyújtsanak. A rugók zónázása az emberi testhez igazodik, ezáltal a test minden egyes része speciális alátámasztást nyer. Ezek a rugók NanoHARD technológiával készülnek a rugók élettartamának növelése érdekében, ami meghosszabbítja magának a matracnak az időtállóságát is. Két keménységi szint a maximális kényelemért A matrac lehetőséget nyújt arra, hogy mindkét oldalon különböző keménységi szintet használhasson. A matrac egyik oldalán T25 poliuretán hab található, amely nagyon rugalmas és viszonylag puha.
| Termék ID: | #1478650 |
| A matrac pontos magassága: | 20 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |