Wilsondo - HERA táskarugós matrac kókuszréteggel 180x200
5 / 5
5 / 5
A HERA táskarugós 180x200 cm matrac különleges kombinációja a luxusnak és az innovatív technológiáknak. A prémium minőségű rugós matrac optimális alátámasztást biztosít a testnek, így biztosítva az egészséges és pihentető alvást. A magas minőségű felhasznált anyagoknak és a speciális gyártási technológiáknak köszönhetően olyan kényelemben lesz része, mintha egy luxus szállodában hajtaná álomra a fejét. Ez a technológia megfelelő alátámasztást biztosít minden testrész számára, amely lehetővé teszi az izmok megfelelő ellazulását és enyhíti az ízületekre nehezedő nyomást. A matrac kétoldalas, két különböző keménységű oldallal rendelkezik: H4 - kemény és H5 nagyon kemény. Innovatív 7 zónás NanoHARD táskarugókkal rendelkezik, amelyek precízen és egyénre szabottan alkalmazkodnak test körvonalaihoz. A matrac antiallergén kókuszrost réteget tartalmaz, amely természetes védelmet biztosít az allergénekkel szemben. A kókusz réteg megfelelő keménységet, tartósságot és ellenálló
| Termék ID: | #1468643 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Extra kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 180x200 |
| Matrac szélessége: | 180 cm |
| Matrac teherbírása: | 130 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |