Wilsondo - HERA táskarugós matrac kókuszréteggel 80x200
5 / 5
5 / 5
A HERA táskarugós 80x200 cm matrac segítségével garantálva lesz a kényelme. A prémium minőségű rugós matrac optimális alátámasztást biztosít a testnek, így biztosítva az egészséges és pihentető alvást. A magas minőségű felhasznált anyagoknak és a speciális gyártási technológiáknak köszönhetően olyan kényelemben lesz része, mintha egy luxus szállodában hajtaná álomra a fejét. Ez a technológia megfelelő alátámasztást biztosít minden testrész számára, amely lehetővé teszi az izmok megfelelő ellazulását és enyhíti az ízületekre nehezedő nyomást. A matrac kétoldalas, két különböző keménységű oldallal rendelkezik: H4 - kemény és H5 nagyon kemény. Innovatív 7 zónás NanoHARD táskarugókkal rendelkezik, amelyek precízen és egyénre szabottan alkalmazkodnak test körvonalaihoz. A matrac antiallergén kókuszrost réteget tartalmaz, amely természetes védelmet biztosít az allergénekkel szemben. A kókusz réteg megfelelő keménységet, tartósságot és ellenálló képességet kölcsönöz a HERA
| Termék ID: | #1478523 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Extra kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Matrac teherbírása: | 130 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |