Wilsondo - IVORY táskarugós matrac 100x200
0 / 5
0 / 5
A minőségi táskarugós matrac Multipocket rugói NANOHard technológiával készültek. A matracban 506 /m2 rugó van, közülük mindegyik egy külön tasakban található. A matrac a legigényesebb vásárlóink igényeit is kielégíti, mivel a belsejében egy átlagon felüli Visco hab. A rugók hét zónában úgy helyezkednek el, hogy a testnek tökéletes alátámasztást nyújtsanak. A Visco memóriahab nyomásra és testhőmérsékletre is reagál, így tökéletesen lekopírozza a test alakját, valamint biztosítja a test tökéletes alátámasztását. A huzat hipoallergén szövetből készül, amely mosógépben mosható. IVORY MATRACOK 100X200 - előnyök: ✓ minőségi matracok 100x200 ✓ Nano HARD multi-táskarugók ✓ kétoldalas matrac ✓ VISCO memóriahab a puha érzésért ✓ egészséges szellőztetés és nedvesség elvezetése ✓ antiallergén cipzáras mosható huzat ✓ szilárd léces ágyrácsra helyezze ⓘ Nem biztos a matrac választásban? Olvassa el az utasításunkat, hogyan válasszon matracot. Matrac keménységi fokozat: H3 közepesen kemény
| Termék ID: | #1473039 |
| A matrac pontos magassága: | 20 cm |
| Hab típus: | Memóriahab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 100x200 |
| Matrac szélessége: | 100 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |