Wilsondo - IVORY táskarugós matrac 180x200
0 / 5
0 / 5
A matrac a legigényesebb vásárlóink igényeit is kielégíti, mivel a belsejében egy átlagon felüli Visco hab. A minőségi táskarugós egészségügyi matrac Multipocket rugói NanoHard technológiával készülnek. A matracban 506/m2 rugó van, közülük mindegyik egy külön tokban található. A rugók hét zónában úgy helyezkednek el, hogy a testnek tökéletes alátámasztást nyújtsanak. A Visco memóriahab nyomásra és testhőmérsékletre is reagál, így tökéletesen lekopírozza a test alakját, valamint biztosítja a hátgerinc megfelelő alátámasztását. A huzat hipoallergén szövetből készült, amely mosógépben mosható. IVORY MATRACOK 180X200 - előnyök: ✓ minőségi matracok 180x200 ✓ Nano HARD multi-táskarugók ✓ kétoldalas matrac ✓ VISCO memóriahab a puha érzésért ✓ egészséges szellőztetés és nedvesség elvezetése ✓ antiallergén cipzáras mosható huzat ✓ szilárd léces ágyrácsra helyezze ⓘ Nem biztos a matrac választásban? Olvassa el az utasításunkat, hogyan válasszon matracot. Matrac keménységi fokozat: H3
| Termék ID: | #1473789 |
| A matrac pontos magassága: | 20 cm |
| Hab típus: | Memóriahab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 180x200 |
| Matrac szélessége: | 180 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |