Wilsondo - IVORY táskarugós matrac 90x200 (2db) 1+1
0 / 5
0 / 5
Két egyforma 90x200 cm matrac akciós dupla csomagolásban a 180x200 cm franciaágyba, esetleg két egyszemélyes ágyba vagy az emeletes ágyba. A rugós matrac Multipocket rugói NANOHard technológiával készültek. A matracban 506 /m2 rugó van, közülük mindegyik egy külön tasakban található. A matrac a legigényesebb vásárlóink igényeit is kielégíti, mivel a belsejében egy átlagon felüli Visco hab. A rugók hét zónába helyezkedve találhatóak, úgy, hogy tökéletes alátámasztást nyújtsanak a testnek. A Visco memóriahab nyomásra és testhőmérsékletre is reagál, így tökéletesen lekopírozza a test alakját valamint biztosítja a hátgerinc megfelelő alátámasztását. A huzat hipoallergén szövetből készült, amely mosógépben mosható (30°C). IVORY MATRACOK 90X200 - előnyök: ✓ minőségi matracok 90x200 ✓ Nano HARD multi-táskarugók ✓ kétoldalas matrac ✓ VISCO memóriahab a puha érzésért ✓ egészséges szellőztetés és nedvesség elvezetése ✓ antiallergén cipzáras mosható huzat ✓ szilárd léces ágyrácsra
| Termék ID: | #1479274 |
| A matrac pontos magassága: | 20 cm |
| Hab típus: | Memóriahab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 90x200 |
| Matrac szélessége: | 90 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |