Wilsondo - JUDY habmatrac 200x160 cm
0 / 5
0 / 5
A hab matracok mindig remek választást jelentenek. Ki tudja választani, hogy melyik a legmegfelelőbb az anyaga, a keménysége és a sűrűsége alapján. A JUDY 160x200 cm matrac 7 zónás 25 kg/m3 sűrűségű habból készült. Ennek köszönhetően a matrac pont azokon a részeken keményebb, ahol a legnagyobb nyomást fejti ki rá az emberi test. Egyenletesen támasztja alá az egész testet, így biztosítja a hátgerinc megfelelő pozícióját. Így kényelmesen és nyugodtan tud majd aludni egész éjszaka. Ugyanezt a 7 zónás technológiát használtak a 3 cm vastag profilozott hab (T25) rétegnél is, amely mindkét oldalnál felhasználásra került. Itt azonban az egyes zónák keménységéért a recék és profilok sűrűsége felel. A matrac kétoldalas használata és rendszeres forgatása lehetővé teszi, hogy a matrac hosszú élettartamú legyen. A matrac allergiások számára is megfelelő. A steppelt, cipzárral ellátott Aloe Verás huzatnak köszönhetően a matrachuzat könnyen levehető és mosógépben mosható 30 fokon. A JUDY matrac
| Termék ID: | #1469097 |
| A matrac pontos magassága: | 18 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 160x200 |
| Matrac szélessége: | 160 cm |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |