Wilsondo - KARMEL 10 kókusz habmatrac 80x150
0 / 5
0 / 5
A Karmel 150x80 cm matrac a PUR hab minőségi kombinációja a környezetbarát kókusz rostokkal. Minőségi hab-kókusz gyerekmatrac méretének köszönhetően ideális a 150x80 cm méretű gyerekágyba. A matrac belseje légáteresztő PUR habból készül fokozott sűrűséggel, ellenáll a deformációnak. Az ökológiai kókuszréteg egészséges és szilárd támaszt nyújt a gyermek hátgerincének. Karmel gyerekmatrac a kétoldalas matracok közé tartozik, mindkét oldala eltérő keménységet kínál. Ennek köszönhetően gyermeke kiválaszthatja a számára kényelmesebb oldalt. A matracban felhasznált anyagok allergiások számára is megfelelőek. A matrac antiallergén cipzáras Aloe Vera huzattal rendelkezik, amely 30°C-on mosógépben mosható. KARMEL MATRAC ELŐNYEI ✓ antiallergén matrac - allergiások számára is megfelelő ✓ ideális támasz a fejlődő gyermek hátgerincének ✓ antiallergén huzat, mosógépben mosható ✓ kétoldalas használat - 2 különböző keménységű oldal ✓ születéstől fogva megfelelő ✓ természetes antiallergén
| Termék ID: | #1472856 |
| A matrac pontos magassága: | 10 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 140 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 150x80 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |