Wilsondo - KARMEL 15 hab-kókusz matrac 100x200
5 / 5
5 / 5
A kényelmes KARMEL hab matracunk 100x200 gondoskodni fog a kényelméről a kókusz rétegnek köszönhetően. A matrac magját közepesen kemény szellős poliuretán hab alkotja, amely nem csak hogy remekül megőrzi a formáját, de jó hőizolációval is rendelkezik. A matrac keményebb részén található az antibakteriális kókusz réteg. Ez a kókusz réteg szolgál a hátgerinc megfelelő alátámasztására, így biztosítva a megfelelő testtartást alvás közben. A Karmel matrac a kétoldalas matracok közé tartozik, ami azt jelenti, hogy mindkét oldala használható és mindkét oldal különböző keménységgel rendelkezik (közepesen kemény és kemény). A matrac antiallergén cipzáras Aloe Vera huzattal rendelkezik, amely 30°C-on mosógépben mosható. A KARMEL matrac előnyei: ✓ minőségi kókusz-hab kombinációjában készült matrac 100 x 200 cm antiallergén tulajdonságokkal ✓ kétoldalas matrac két különböző keménységgel: közepesen kemény és kemény ✓ remek nedvesség elvezető képesség a kókusz rétegnek köszönhetően ✓ levehető és
| Termék ID: | #1479469 |
| A matrac pontos magassága: | 15 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 100x200 |
| Matrac szélessége: | 100 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |