Wilsondo - KRUELA HR habszivacs matracok 80x200 cm (2 db) 1+1
0 / 5
0 / 5
Két hab kombinációjából készült habmatrac, amelyek együttesen tökéletes alátámasztást nyújtanak a testnek. A KRUELA 80x200 cm matrac 7 zónára van osztva, amelyeknek köszönhetően idomul a test formájához. Mindegyik zóna a test bizonyos részének nyújt alátámasztást. A matracban kialakított bordázat nem csak a kényelmet biztosítja, de nagyban elősegíti a levegő áramlását a matracon belül, amelynek köszönhetően nem tudnak elszaporodni a gombák és a penész. A matrac kétoldalas. Mindkét oldala más keménységet biztosít. A poliuretán hab rendkívül jó hőizoláló. A minőségi hab megfelelő támasztékot nyújt a hátgerincnek. Nem deformálódik, ennek köszönhetően a matrac nagyon kényelmes pihenést nyújt alvás közben. A felhasznált HR poliuretán hab különbözű struktúrájú cellákból tevődik össze, így könybben idomul a test formájához. A matracok antiallergén cipzáras Aloe Vera huzattal rendelkeznek, amely levehető és mosógépben mosható. Ennek köszönhetően segít megőrizni a matrac
| Termék ID: | #1473894 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Matrac teherbírása: | 140 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |