Wilsondo - LUNA hideghab matrac 120x200
0 / 5
0 / 5
Ha szeretné kényelemben és egészséges körülmények között álomra hajtani fejét, a LUNA hideghab matracot Önnek tervezték. A 120x200 cm méretben készült habmatrac rendelkezik mindazzal a képességgel, ami a test és a gerinc megfelelő megtámasztásához szükséges az alvás idején. A LUNA matrac nagysűrűségű HDPU habréteggel készült, amelyet kiváló rugalmasság, hosszú élettartam és optimális alátámasztási képesség jellemez. Az antibakteriális HR habréteg biztosítja a higiénikus alvási környezetet. Hatékonyan megakadályozza a baktériumok, penészgombák és mikroorganizmusok létrejöttét és elszaporodását megvédve így a matracot a kellemetlen szagoktól, használóját pedig az allergia kockázatától. A kétoldalas matrac számos előnnyel rendelkezik, köztük a jobb kihasználhatóság. Ugyanis mindkét oldala (közepesen kemény, illetve kemény) más-más komfortélményt és támaszt nyújt a testnek. A matrac felületét kiváló minőségű levehető és max. 30 fokon mosható cipzáras huzat borítja, amely Aloe Vera levél
| Termék ID: | #1478607 |
| A matrac pontos magassága: | 24 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 120x200 |
| Matrac szélessége: | 120 cm |
| Matrac teherbírása: | 140 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |