Wilsondo - MERKURY táskarugós matrac kókuszréteggel 180x200
0 / 5
0 / 5
A Merkury 180x200 cm táskarugós matracot csak ajánlani tudjuk mindazoknak, akik egy több rétegből álló minőségi matracra vágynak a franciaágyukba. A 7 zónába rendezett táskarugók segítségével biztosítva van a test egészének megfelelő alátámasztása. A NanoHARD rugók T25-ös poliuretán hab réteg alatt helyezhednek el, amely biztosítja a matrac hosszútávú használatát, a deformációkkal szembeni ellenálló képességét és a tökéletes kényelmet alvás során. A hab és a rugók természetes nemez (filc) réteggel vannak elválasztva egymástól, így mindkét réteg megtartja a tulajdonságiat és a többiektől függetlenül dolgozik. Az egyik oldala kókuszréteggel rendelkezik, amely exkluzív 100 % ökologikus kókuszdiókból készült. Ez az antiallergén réteg biztosítja az ellenálló képességét és a keménységét, továbbá megvédi a matracot a baktériumok és mikroorganizmusok elszaporodásártól. Míg a másik oldala latexréteggel ellátott, amely alkalmazkodik a test mozdulataihoz és
| Termék ID: | #1478834 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Extra kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 180x200 |
| Matrac szélessége: | 180 cm |
| Matrac teherbírása: | 130 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |