Wilsondo - NAZOLL magas habmatrac 160x200
0 / 5
0 / 5
A franciaágyba megfelelő 21 cm vastag kemény habmatrac a Nazoll 160x200 cm. Különböző típusú hab rétegekből készült, amely lehetővé teszi, hogy egyenletesen osztódjon el rajta a test által gyakorolt nyomás. A habmatracok egyik nagy előnye, hogy minden egyes személyre egyénileg reagál. A hab tökéletesen idomul az alvó ember súlyához, testformájához, vonalaihoz, így egyenletesen osztja el a test okozta nyomást. Ennek köszönhetően nem feszülnek meg annyira az izületek és az izmok, továbbá tökéletes alátámasztást is biztosít a hátgerincnek. Igazán ellenálló a deformációkkal és a kifekvésekkel szemben is, ugyanis a Nazoll matracot úgy tervezték, hogy hosszú évekig a szolgálatában álljon majd. A hab matracok remek mozgásszigetelést biztosítanak, ami azt jelenti, hogy amennyiben az egyik fél mozgolódik vagy forgolódik az éjszaka során, az nem érződik a másik oldalon. Ez főleg azoknak jelent előnyt, akik rosszul alszanak és könnyen felébrednek, ha a partnerük mozgolódik. A
| Termék ID: | #1467299 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | PUR hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H4 - kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 160x200 |
| Matrac szélessége: | 160 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |