Wilsondo - NIZIOS habmatrac 80x200 (2db) 1+1
0 / 5
0 / 5
Kedvező ajánlat a NIZIOS 80x200 matracra: Vásároljon kettőt és spóroljon! Minőségi matracot keres 80x200 cm méretben a kényelmes alváshoz? Használja ki kedvező árajánlatunkat két NIZIOS matrac vásárlásakor. Miért válassza a NIZIOS habmatracot? A NIZIOS hideghab matrac jó választást jelent. Kiváló minőségű poliuretán habból készült és kókuszrosttal gazdagított, ezért tartós és kényelmes. A matrac hétzónás kialakítása biztosítja az izmok ellazulását alvás közben, ami maximális komfortot nyújt. A poliuretán hab és a kókuszréteg előnyei A NIZIOS matrac alapja poliuretán hab, amely nagy ellenállást mutat a deformációval és a kifekvéssel szemben. A kókuszréteg, mint természetes összetevő, megakadályozza az atkák elszaporodását, rugalmasságot és szilárdságot ad a matracnak. A kókuszréteggel ellátott matracok jól elnyelik a nedvességet és csökkentik a matrac kopását és elhasználódását. Ezenkívül a matrac két keménységi szinttel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy kiválaszthatja az Önnek
| Termék ID: | #1478614 |
| A matrac pontos magassága: | 16 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 80x200 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Matrac teherbírása: | 120 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |