Wilsondo - QUEEMI vastag táskarugós matrac 120x200
0 / 5
0 / 5
A Queemi 200x120 cm táskarugós matrac biztosítja majd a tökéletes pihenését. Kétoldalas matrac cipzáras huzattal, amely mosógépben mosható 30°C-on. Az Aloe Vera huzat antiallergén és antibakteriális tulajdonságokkal rendelkezik, melynek köszönhetően allergiások számára is megfelelő. Speciális szálakból készült, amelyek aloe vera levél kivonatával vannak átitatva. A huzat védi a matracot a szennyeződésektől és a baktériumoktól. Ébredjen minden reggel kipihenten! A kiváló minőségű rugós rétegnek köszönhetően az ízületek és az izmok ideális alátámasztást kapnak. Az ellenálló rugók külön-külön kis textil „táskákba vannak csomagolva. A rugók egymástól függetlenül működnek, ami növeli a matrac rugalmasságát. Az első osztályú matrac tökéletes alátámasztás biztosít az egész testnek, amely pihentetőbb alvást biztosít. A 7 zónás magnak köszönhetően a matrac tökéletesen alkalmazkodik az egyén individuális szükségleteihez és megfelelően elosztja az emberi test súlyát és a rá nehezedő
| Termék ID: | #1472569 |
| A matrac pontos magassága: | 21 cm |
| Hab típus: | Poliuretán hab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 21 cm fellet |
| Matrac mérete: | 120x200 |
| Matrac szélessége: | 120 cm |
| Matrac teherbírása: | 100 kg |
| Méret: | Egyszemélyes ágyhoz |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |