Wilsondo - SOFIA habmatrac 80x190
0 / 5
0 / 5
A minőségi kókuszmatrac mindkét oldala használható. A matrac két különböző keménységet kínál. A matrac puhább oldalán (H2) profilozott HR masszázshab található, amely támogatja a vér mikrocirkulációját, és lágyan masszírozza a gyermek bőrét és izomzatát. A matrac közepét ellenálló PUR hab alkotja, amely szilárd rugózást biztosít. A kókuszréteg a matrac keményebb oldalát alkotja (H4), és a gyermek hátgerincének szilárd alátámasztását biztosítja. A kókuszréteg és a purhab nincs összeragasztva, szabadon elválaszthatók. A matrachoz antiallergén cipzáras huzat tartozik, mosógépben mosható. SZÓFIA GYEREKMATRAC 190X80 CM ÉS ELŐNYE: ✓ szilárd és kényelmes gyerekmatrac ✓ a kókuszréteg NINCS hozzáragasztva a habréteghez, szabadon szétválasztható, kivehető ✓ zónás profilozás a jobb mikrocirkulációért, a bőr és izomzat masszírozásáért ✓ antiallergén cipzáras mosható huzat ✓ kétoldas matrac 2 különböző keménységű oldallal ✓ természetes antiallergén KÓKUSZ réteg az egészséges
| Termék ID: | #1479388 |
| A matrac pontos magassága: | 10 cm |
| Hab típus: | HR hab |
| Keménység: | Kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 190 cm |
| Matrac keménysége: | H2 - puha |
| Matrac magassága: | 10 cm alatt |
| Matrac mérete: | 190x80 |
| Matrac szélessége: | 80 cm |
| Méret: | Gyerek |
| Páros matracok: | Nem |
| Stílusa: | Modern |
| Természetes rost: | Kókuszrost |