Wilsondo - Táskarugós RIAZON matrac 140x200
0 / 5
0 / 5
Riazon 140x200 cm matracunk NanoHard táskarugókkal és memóriahabbal, melynek köszönhetően igazán kényelmes. A felhasznált minőségi anyagok biztosítják, hogy alvás során a hátgerinc a megfelelő helyzetben pihenjen. Az egyik oldalán magas minőségű VISCO memóriahab található, amelyet "lusta habnak" is neveznek, ugyanis nem fejt ki ellennyomást, de terhelés után lassan visszaveszi az eredeti alakját. Ez a hab reagál a test hőjére és nyomására, és tökéletesen alkalmazkodik hozzá. A másik oldalon poliuretán habot használtak, amely a matracban alap és kiegészítő rétegeként is szolgál. Nagy ellenállással rendelkezik a deformációkkal és a kifekvésekkel szemben. A matrac kétoldalasan használható. A matrac a 7 zónára osztott táskarugókból áll, melynek köszönhetően megfelelő alátámasztást nyújtanak a testnek A matracot nagyfokú rugalmasság és légáteresztő képesség jellemzi. Hőszigetelő szálakkal rendelkezik, amelyek biztosítják a matrac megfelelő
| Termék ID: | #1478204 |
| A matrac pontos magassága: | 20 cm |
| Hab típus: | Memóriahab |
| Huzat: | Aloe Vera |
| Keménység: | Közepesen kemény |
| Matrac anyaga: | Hab |
| Matrac hosszúság: | 200 cm |
| Matrac keménysége: | H3 - közepesen kemény |
| Matrac magassága: | 11 - 20 cm között |
| Matrac mérete: | 140x200 |
| Matrac szélessége: | 140 cm |
| Matrac teherbírása: | 100 kg |
| Méret: | Franciaágyhoz |
| Páros matracok: | Igen |
| Stílusa: | Modern |