MyKriszta - Egyedi Moldavit medál - asvanyekszerbolt - 56 690 Ft
0 / 5
0 / 5
Kihasználtam a valódi moldavit meteorit darabka természetes formáját, ezüst drótba foglalva alkottam belőle medált. Az ezüst drót huzal stabilan körbe öleli a meteoritot anélkül, hogy a követ fúrni, ragasztani, vagy csiszolni kellett volna. A moldavit gyönyörű, áttetsző palackzöld színű, felülete rá jellemzően "rücskös". A Moldavit vélt hatása
| Termék ID: | #254640 |
| A termékfotó: | valós, a termékről készült |
| Ásvány lelőhelye: | Csehország |
| Ásvány, drágakő mérete: | 12*20*8mm |
| Ásványon átesett kezelés: | Natúr, kezeletlen |
| Csiszolási forma: | natúr, kezeletlen rög |
| Drágakő súlya: | 2,18g |
| Fém részek anyaga: | 925 ezüst |
| Szín: | palack zöld |
| Teljes magassága: | 30mm |
| változatok: | pic_5905555_m-ww925-moldavit-241206.jpg |