MyKriszta - Egyedi szeptária drótékszer medál
0 / 5
0 / 5
Szeptária ásványokat foglaltam vörös réz huzalba. A medál mindkét oldala viselhető, más-más mintával. A réz 100% tisztaságú, antikolt, polírozott, speciális védőréteggel ellátott így a szinét, fényét megtartja. A medálhoz egy barna organza nyaklánc tartozik. Bövebb információ "ADATOK PARAMÉTEREK" fül alatt. A szeptária hatása
| Termék ID: | #254740 |
| A termékfotó: | valós, a termékről készült |
| ásványok, gyöngyök mérete: | 10mm 20mm |
| Fém részek anyaga: | réz |
| Medál mérete: | 30*50mm |
| Nyaklánc hossza: | 45-49cm |
| Szín: | barna |
| Teljes magassága: | 62mm |